Projektai

2022 Vas

Sėkmingos karjeros akademija Nr.08.3.1-ESFA-K-413-01-0015

Siekiant plėtoti socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką 2018 m.balandi startavo Lietuvos vaikų fondo projektas „Sėkmingos karjeros akademiją“, kurio veiklos įtrauks 240 socialiai pažeidžiamus asmenis. Trukmė – 4 metai, yra rengiamas prašymas dėl pratęsimo. Projekto vertė: 305222,30 EUR, iš jų 10 tulst.Eur – Lietuvos vaikų fondo inasas.

2020 Rgp

Pažinkime Lietuvą

Kaip ir kasmet, Lietuvos vaikų fondas pakvietė romų vaikus į stovyklą. Projektas „Pažinkime Lietuvą“ yra dalinai finansuojamas Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės lėšomis. Rugpjūčio 3-8 d. vaikai susipažins su Kaltanėnų apylinkėmis, plauks baidarėmis, vyks į ekskursiją po Aukštaitijos nacionalinį parką. Romų visuomenės centras pasiūlė dalyvauti gerai besimokantiems vaikams. Jie rungtyniauja įvairiose sportinėse varžybose ir džiaugiasi kitais vasaros malonumais. Su vaikais dirba patyrę vadovai. Vaikai ilsisi Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre.

2018 Bal

Sėkmingos karjeros akademija

Siekdami plėtoti socialinę atskirtį patiriančių asmenų integraciją į darbo rinką startavo naujas Lietuvos vaikų fondo projektas – Sėkmingos karjeros akademija, kurios veikos įtrauks socialiai pažeidžiamus asmenis.
Vilniaus apskrityje, kartu su Lietuvos darbo birža, bei kitais socialiniais partneriais įgyvendinamas projektas siekia įgalinti socialinę atskirtį patiriančius asmenis sėkmingai integracijai į darbo rinką, plėtojant ir ugdant kompetencijas bei projektuojant inovatyvias socialines paslaugas.
Projekte numatoma plėtoti ir ugdyti socialinę atskirtį patiriančių asmenų kompetencijas ir įgalinti socialinę atskirtį patiriančius asmenis sėkmingai integracijai į darbo rinką, organizuojant profesinį orientavimąsi, informavimą, konsultavimą bei tarpininkavimą.
Projekto metu bus adaptuotos dvi (2) inovatyvios metodikos, sukurta ir suteikta unikali socialinės integracijos veiklos kompleksinė paslauga, 240 socialiai pažeidžiamų asmenų dalyvaus socialinei integracijai skirtose veiklose, net 96 jų -pradės ieškotis darbo, mokytis arba dirbti, įskaitant savarankišką darbą.
Šios veiklos vykdomos pagal Lietuvos vaikų fondo parengtą bei 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų Europos socialinio fondo paramos lėšomis.

2017 Bir

Aflatoun plėtra Europos šalyse

Istrauka apie projekta: 2017/06/28
Lietuvos vaikų fondas kartu su partnerių organizacija AFLATOUN INTERNATIONAL (Amsterdamas, Nyderlandai) įgyvendina ES Erasmus + programos lėšomis finansuojamą projektą, skirtą vaikų ir jaunimo socialinio ir finansinio raštingumo programos Aflatoun plėtrai Europoje.

2017 Bir

Aflatoun plėtra Lietuvoje

Aflatoun programos išskirtinumas: holistinė programa, skirta propaguoti vaikų teises per jų įgalinimą vystant jų finansinį, ekonominį ir socialinį raštingumą, įgalinant juos dalyvavimui (participation) ir paverčiant juos bendruomenės “pokyčių agentais”.

2016 Spa

Aflatoun plėtra Europoje

Aflatoun programa ir trijų Lietuvos institucijų bendradarbiavimas suteikia galimybę realizuoti vaikų socialines ir ekonomines teises. Dėka šių organizacijų galime tikėtis, jog vaikai galės būti įtraukti į ekonominio ir socialinio saugumo kūrimą jų bendruomenėse. Tikėtina, jog toks bendradarbiavimas leis palyginti įvairias bendradarbiavimo vizijas. Šis programos diegimas suteikia galimybę stiprinti vaikų teises naudojantis Aflatoun įrankiais išgirsti vaikų balsą tame procese.

2016 Rgs

Švietimo darbuotojų kvalifikacijos kėlimas per mokymąsi visą gyvenimą diegiant ugdymo programas

Lietuvos vaikų fondui,Trakų švietimo centrui ir Lietuvos edukologijos universitetui bendradarbiaujant numatoma įgyvendinti Aflatoun programą kaip pilotinį projektą Trakų rajone ir supažindinti 5 regionų švietimo lyderius bei kitus atstovus su šios programos taikymu kasdieniniame darbe, sudominti juos šios patrauklios programos reikalingumu. Mokymų rezultatai ir vertinimas bus nuolat aptariami. Būtina pasitelkiant vietinį Aflatoun partnerį, Lietuvos vaikų fondą, panaudoti jo tiesioginį bendradarbiavimą su Aflatoun sekretoriatu Amsterdame. Aflatoun programa veikia 105 šalyse, o tai yra didžiulė patirtis ir sukauptas potencialas, kuris mūsų vaikams taip pat reikalingas. Socialinis ir finansinis švietimas susietas su atitinkamo regiono strategija ir remiasi operatyviniais metiniais duomenimis.

2003 Vas

Šiluma Lietuvos vaikams

Akcija „Šiluma – Lietuvos vaikams“ Lietuvoje pradėta įgyvendinti prieš dvejus metus. Jos metu Vokietijos krosnių statytojų asociacijai ROTER HAHN priklausantys meistrai dovanoja vaikų globos namams ar kitoms įstaigoms koklinių krosnių apšildymo sistemas „Heiz-Wasser-Marsch“ .

2010 Bir

Projektas „KARTU“ 2010 – 2015m.

Pasaulinio vaikų fondo (World Childhood Foundation) finansuojamas projektas „Kartu“ yra vykdomas viešojoje įstaigoje Romų visuomenės centras Kirtimuose nuo 2010 m. birželio 1 d. iki dabar.