Informacija organizacijoms dėl renginio

Vaikų žvaigždynas 2013

Renginys „Vaikų žvaigždynas 2013“

Renginio laikas: 2013-01-07 14:00 – 18:00

Renginio vieta: PLC Panorama Saltoniškių 9, Vilnius (Saltoniškių g. įėjimas, pro besisukančias duris bei įėjimas iš automobilių stovėjimo aikštelės, mėlynosios zonos)

Nuo 14 val. Iki 15 val. vyks organizacijų registracija. Registracijos metu bus kiekvienai organizacijai paduotas vokas su dalyvių kortelėmis. Prašysime pasirašyti organizacijos atsakingo asmens ant registracijos sąrašo. Registracija vyks prie įėjimo, tame pačiame aukšte. Čia taip pat kiekvienai organizacijai bus skirtas vieta (stalas), kur galėsite įsikurti, pristatyti savo organizaciją.

15 val. prasidės jau pati renginio programa. Progamos metu vyks įvairūs muzikiniai ir kitokie pasirodymai. Organizacijos, kurių vaikai pasirodys, turės galimybę už scenos persirengti. Tačiau tai yra pakankamai maža erdvė, todėl prašysime būti organizuotiems ir klausyti renginio koordinatorių.

Renginio pabaigoje kiekviena organizacija gaus dovanų dėžę, kurioje bus dovanos vaikams (tiek, kiek nurodėte renginio metu) ir pačiai organizacijai (knygos, priemonės vaikų užimtumui ir kt.). Pasibaigus renginiui eisime stebėti fejerverkų į lauką.

SVARBU:

  1. Labai prašytumėme prižiūrėti savo organizacijos vaikus. Jums padės studentai, kurių šiemet bus nemažai (apie 80).
  2. Iki renginio ir renginio metu negalima lakstyti po prekybos centrą, važinėti eskalatoriais ar liftais.
  3. Kilus neaiškumams renginio metu, galėsite kreiptis į renginio organizatorius.
  4. Organizacijos, kurių vaikai pasirodys, turi atsiųsti muzikos įrašus iki 2013-01-04, penktadienio, 12 val.

Jeigu kyla klausimų ar neaiškumų, o galbūt pasikeitė planai, bendraukime.