Lietuvos vaikų fondo stovykla Palangoje veikia nuo 1993 m.  2002m. stovykla pavadinta V.Rasko vardu. Tais pačiais metais stovyklos rekonstrukcijai ir baldams Fondas skyrė per 200 tūkstančių litų. Kasmet Lietuvos vaikų fondo rūpesčiu tvarkoma aplinka, gerinamos poilsio sąlygos vaikams, pastatyta pavėsinė, aptverta stovyklos teritorija. 2003 m. buvo suremontuoti vasaros poilsio nameliai, pertvarkyta virtuvė, įrengta vasaros valgykla padedant rėmėjams – UAB Phillip Morris Lietuva ir UAB Lietuvos spauda. Vaikams sukurtos geros sanitarinės higieninės sąlygos: įrengti dušai, atskiri tualetai, yra galimybė naudotis automatine skalbimo mašina. Įrengta ir nauja žaidimų aikštelė iš ekologiškų medžiagų. Vėliau žaidimų aikštelę papilldė ir iš Italijos rėmėjų gauta kokybiška įranga. Padedant rėmėjams iš JAV – Wide Horizons for Children- įsigytos prekės remontui ir atnaujinti namelių stogai, įrengti ekonomiški vandens maišytuvai dušuose siekiant taupiai naudoti brangų vandenį. Kasmet stovyklos atnaujinimui panaudojamos ir Lietuvos vaikų globos būrelio “Saulutė” (Čikaga, JAV) skiriamos aukos Lietuvos vaikų fondui.

Stovykloje kasmet ilsisi 200 – 250 vaikų. Tai kasmet besiilsintys vaikų globos namų auklėtiniai, socialiai remtinų šeimų vaikai. 2009 m. ilsėjosi Aulelių (Anykščių rajonas), Vilniaus 2-ųjų, Lentvario ir Pabradės, Kauno “Atžalyno” vaikų globos namų auklėtiniai, VšĮ Gelbėkit vaikus Marijampolės vaikų dienos centro, Naujosios Ūtos kaimo bendruomenės (Prienų rajonas) ir Romų visuomenės centro (Vilniaus miestas) vaikai. 62 arų žemės sklype, pušyne įsikūrusi stovykla yra saugi, atstumas iki Baltijos jūros tik 0,5 km. Prie jūros įsikūrusi stovykla turi savo tradicijas ir ją pamėgusius stovyklautojus, norinčius sugrįžti kasmet.

Pamainos trukmė – 7 dienos. 2010 m. vasarą numatytos 8 pamainos.

Išskirtinė stovyklos savybė yra, kad vienu metu ilsisi tik 30 vaikų. Jie turi galimybę ilsėtis, gyventi atskiruose nameliuose pasirinkdami draugus, patys kartu su vadovais koreguoti renginių programas, daug laiko praleisti prie jūros arba sportuodami, susipažindami su Baltijos pajūrio žymiomis vietomis: Gintaro muziejumi, Palangos Botanikos parku, Klaipėdos jūrų muziejumi ir kt.

2006 – 2009 m. dalinai stovyklos išlaidas finansavo LR Švietimo ir mokslo ministerija iš Vaikų socializacijos programos lėšų. 2010 m. dalinį finansavimą (30 tūlst. Litų) programai “Vaikai ir jūra” skyrė Atviros visuomenės instituto Pagalbos fondas Lietuvoje. Stovykloje ilsėsis vaikų globos namų ir socialiai remtinų šeimų vaikai, sudarę bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos vaikų fondu. Birželio – liepos mėn. stovykloje ilsėjosi Vilniaus 2-ųjų vaikų globos namų auklėtiniai, dvi  grupės iš VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Marijampolės vaikų dienos centro, viena grupė Naujosios Ūtos kaimo bendruomenės vaikų iš Prienų rajono. Šiuo metu stovyklauja Trakų vaikų globos namų auklėtiniai su vadovais.