Balandžio 13 dieną pirmą kartą turėjusi vykti Lietuvos vaikų fondo paramos akcija „Būk mano draugu“, kurią planuota transliuoti tiesiogiai per „Lietuvos ryto“ televiziją, atidedama rudeniui (data dar bus tikslinama) dėl pasaulyje ir Lietuvoje siaučiančios koronaviruso pandemijos.

„Mums labai gaila, tačiau šis sprendimas buvo būtinas dėl susiklosčiusios situacijos ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Nors esame skatinami izoliuotis ir tartum atsiskirti vieni nuo kitų, tačiau kartu tai laikas, kai turime kaip niekada anksčiau susitelkti ir nugalėti klastingą ligą. Mintimis, širdimis ir veiksmais turime būti vieningi“, – sako Lietuvos vaikų fondo vadovė Romualda Navikaitė.

Antrąją šv. Velykų dieną per tiesioginę transliaciją žymūs šalies atlikėjai turėjo pasirodyti su talentingais Lietuvos vaikų fondo globojamais vaikais ir taip bandyti atkreipti dėmesį į ne tik finansinės paramos, bet ir žmogiškos šilumos, bendravimo, supratimo stokojančius, sudėtingomis sąlygomis augančius vaikus.

„Mes puikiai suprantame, kad dabar kvietimas aukoti įgyja dar didesnę reikšmę. Jei šiomis sudėtingomis dienomis jūs galite nors kažkiek skirti mūsų bendram tikslui – vaikų norams ir svajonėms išsipildyti, už tai būsime be galo dėkingi“, – aukoti kviečia R. Navikaitė.

Aukoti galima trumpuoju numeriu 1407 (3 Eur), pervesti lėšas į AB SEB banko sąskaitą LT28 7044 0600 0554 0234 arba apsilankius svetainėje https://www.lietuvosvaikufondas.eu.

Lietuvos vaikų fondas – jau trisdešimt metų gyvuojanti ir aktyviai veikianti organizacija. Kartu su didžiuliu būriu bendraminčių ir partnerių fondas dirba su socialinę atskirtį išgyvenančiais vaikais ir šeimomis: teikia socialines paslaugas, inicijuoja naujų, moksliniais tyrimais paremtų įgalinimo metodikų ir metodų atsiradimą bei įtvirtinimą Lietuvoje, taip kurdami saugesnę mūsų visų ateitį.